Odpowiednie nawadnianie ogrodu bywa męczące. Zraszacze ogrodowe to sposób, by ułatwić sobie to zadanie. Dzięki zraszaczowi możesz skierować na dany fragment ogrodu rozproszony strumień wody, oszczędzając czas, który zajęłoby Ci samodzielne podlewanie trawnika, czy rabat z kwiatami. W sklepie eDomator.pl znajdziesz różne zraszacze do ogrodu. Szukasz sposobu na łatwiejszą pielęgnację powierzchni ogrodowej? Jesteś w odpowiednim miejscu. Sprawdź naszą ofertę!

Zraszacze do każdego ogrodu

Zraszacze ogrodowe to wyjątkowo praktyczne urządzenia, odpowiadające potrzebom zaangażowanych ogrodników. Nie każdy zraszacz jest jednak taki sam. Istnieją różne rodzaje urządzeń, cechujące się odpowiednią dla siebie charakterystyką. Polewaczki ogrodowe powinno kupować się w odniesieniu do kilku głównych aspektów. Jednym z najbardziej kluczowych jest wielkość ogrodu. W sklepie eDomator.pl znajdziesz odpowiednie dla siebie zraszacze do trawy, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużej działki, czy skromniejszego, przydomowego ogródka.

Właścicielom mniejszych powierzchni ogrodowych polecamy zraszacze pistoletowe. Tego rodzaju zraszacze do trawy montuje się bezpośrednio na końcówkę węża ogrodowego, otrzymując możliwość komfortowego podlewania roślin. W zależności od konkretnego produktu zraszacze pistoletowe pozwalają na regulację kształtu strumienia od mocnego punktowego do delikatnej mgiełki, a także na regulację siły nawadniania. Opcje te umożliwiają dokładniejsze nawadnianie, dopasowane do zapotrzebowania poszczególnych roślin.

Wygodne zraszacze ogrodowe

Szukasz najwygodniejszego sposobu na podlewanie ogrodu? Dobrym rozwiązaniem mogą być różnego rodzaju zraszacze stacjonarne. Tego typu polewaczki ogrodowe mają wiele zalet. Największą jest prawdopodobnie to, że pozwalają na podlewanie ogrodu bez naszego udziału. Możesz nawadniać nimi zarówno trawnik, jak i rabaty z kwiatami. Spośród takich urządzeń warto wypróbować zraszacz ogrodowy obrotowy, takie jak dostępny w naszym sklepie model Eego™ TT od firmy Cellfast, który jest wyposażony w 12 otworów wylotowych umożliwiających równomierne podlewanie powierzchni.

Ciekawym rozwiązaniem jest również zraszacz wahadłowy. Takie urządzenie rozprzestrzenia wodę na kształt wachlarza. Możesz zdecydować, czy ma on podlewać z lewej, czy z prawej strony zraszacza, możesz też oczywiście wybrać obie strony jednocześnie. Jeszcze innym, ciekawym wyborem są zraszacze oscylacyjne. Zraszacze te mają ruchomą główkę, która dzięki powtarzalnym, miarowym ruchom dokładnie nawadnia powierzchnie. Tak właśnie działa zraszacz oscylacyjny Expert TT Ideal™ od firmy Cellfast dostępny w sklepie eDomator.pl. Z jego pomocą nawodnisz obszar nawet do 240 m².

Bezkompromisowe zraszacze do ogrodu

Twój ogród to dla Ciebie świętość i szukasz absolutnie bezkompromisowego rozwiązania do jego podlewania? Doskonale to rozumiemy, dlatego najbardziej wymagającym ogrodnikom polecamy znajdujący się w naszym asortymencie, metalowy pulsacyjny zraszacz na szpilce Lux Ideal™. Sprzęt ten ma stopniową regulację sektora nawadniania. Zraszacz obraca się wokół własnej osi, dzięki czemu może podlewać powierzchnię nawet do 530 m². Jeśli posiadasz duży ogród, będzie to dla Ciebie idealny model!

W kategorii „Zraszacze ogrodowe” znajdziesz również coś, co ma nieco inną funkcję, ale również działa jak zraszacz. Mowa o aluminiowym prysznicu ogrodowym Ergo. Przenośny prysznic ogrodowy idealnie sprawdzi się np. na kempingu. To także praktyczna kurtyna wodna przynosząca orzeźwienie w upalne dni. Biorąc pod uwagę, jak gorące bywają ostatnio lata, można potraktować to urządzenie jako must have dla osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5816 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Super
2024-07-22
Dobrze wygląda, jasna, czytelna instrukcja. Spełnia swoje funkcje. Dobrze zapakowane. Polecam
pixel