Szybkozłączki ogrodowe należą do najbardziej przydatnych akcesoriów ogrodniczych. Sprawdzają się między innymi wtedy, gdy trzeba połączyć wąż ogrodowy ze zraszaczem lub innymi końcówkami, a także z przyłączem do kranu. Dobrej jakości szybkozłączki ogrodowe, takie jak te oferowane przez nasz sklep, gwarantują prawidłowe działanie i niezawodność. W tej kategorii znajdziesz również rozdzielacze do węża ogrodowego i reparatory odpowiadające wszelkim standardom. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą!

Najlepsze szybkozłączki ogrodowe

Szybkozłączki ogrodowe, które możesz znaleźć w sklepie eDomator.pl, odpowiadają wszelkim standardom, dzięki czemu są kompatybilne z popularnymi średnicami węży ogrodowych (1/2 i 3/4 cala) oraz wymiarami, jakie mają przyłącza do kranu. Nasze szybkozłączki do węży ogrodowych zapewniają pewne połączenie dzięki wysokiej jakości zaciskom. Stosując je, nie musisz martwić się nieszczelnością, przeciekaniem itp. Znajdujące się w naszej ofercie szybkozłączki firmy Cellfast gwarantują solidne połączenie przy ciśnieniu wody wynoszącym nawet 6 bar!

Wielu klientów naszego sklepu wybiera szybkozłącza do węży ogrodowych wyposażone w funkcję Stop. Funkcja ta pozwala na wymianę zraszacza lub przerwanie zraszania bez konieczności zamykania ujęcia wody. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które korzystają z kilku różnych urządzeń do podlewania powierzchni ogrodu.

Reparatory i rozdzielacze do węży ogrodowych

Reparatory znajdują zastosowanie w niemal każdym ogrodzie. Dzięki nim możemy połączyć węże ogrodowe o różnych średnicach: 1/2 i 3/4 cala, tworząc własne, dostosowane do potrzeb naszego ogrodu systemy nawadniające. Reparatory, które dostępne są w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Dzięki dużej dokładności wykonania gwarantują solidne połączenie nawet przy ciśnieniu wody wynoszącym 6 bar. Stosując je, nie musisz obawiać się, że woda zacznie przeciekać.

Do stworzenia własnego systemu nawadniającego przydatny może okazać się również rozdzielacz do węża ogrodowego. W większości przypadków najbardziej odpowiedni jest dostępny w naszym sklepie, uniwersalny, poczwórny rozdzielacz do kranu z gwintem wewnętrznym. Wykonany z wytrzymałych materiałów, pozwala na pewne połączenie czterech węży ogrodowych z ujściem wody. Kontrolę zapewniają cztery niezależne zawory. Aby połączyć rozdzielacz z dowolnym szlauchem, niezbędna jest szybkozłączka do węży ogrodowych typu przelot.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5789 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Mega zadowolony jestem z zakupu i dostawy
2024-07-16
Szybka obsługa. Skrzynia estetyczna i przydatna
pixel