Podlewanie ogrodu, zwłaszcza latem, wymaga zużycia dużej ilości wody. Wiąże się to ze sporymi kosztami, szczególnie jeśli dysponujesz rozległym terenem zielonym. Warto wówczas zainteresować się pozyskiwaniem wody z natury. Wspaniale sprawdzi się wówczas deszczówka, którą można bez trudu pozyskać. Wystarczy mieć do tego specjalny zbiornik. Takie rozwiązania, które wykonane zostały z trwałych materiałów znajdziesz w ofercie sklepu online edomator.pl. Nie brakuje zarówno designerskich rozwiązań, jak i klasycznych modeli.

Zbiorniki na deszczówkę z kranikiem – dlaczego warto je mieć w swoim ogrodzie?

Każdy ogród wymaga dopasowania poszczególnych elementów, zarówno pod względem designu, jak i przeznaczenia. Teren zielony zarówno ten mały, jak i duży potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Najważniejszym etapem dla każdej rośliny jest podlewanie. Liczenie głównie na deszcze może okazać się niewystarczające, szczególnie w okresie letnim, dlatego warto zbierać wodę zawczasu. W tym przypadku wspaniale sprawdzą się praktyczne zbiorniki na deszczówkę. Funkcjonalne rozwiązania zostały wyposażone w odpowiednio szeroki otwór, przez który do wnętrza dostaje się woda opadowa. W zależności od potrzeb możesz dobrać wielkość pojemnika, a także jego kształt. W asortymencie sklepu online edomator.pl dostępne są propozycje zachowane w różnym stylu. Od beczek, uzupełnionych o kranik, przez wazy stylizowane na antyczne, a na plastikowych, dużych pojemnikach kończąc. Ich pojemność jest bardzo duża. A możliwość podłączenia węża ogrodowego, sprawia, że bez trudu podlejesz cały ogród. Do tego woda będzie czysta i dostarczy Twoim roślinom niezbędnych składników odżywczych.

Zbiorniki na deszczówkę – postaw na jakość

Przy przechowywaniu wody deszczowej, zwłaszcza przez długi czas warto zadbać o trwałe rozwiązania. Z pewnością do gustu przypadną Ci zbiorniki na deszczówkę z kranikiem. Te propozycje, które znajdziesz w naszym asortymencie zostały zrobione z tworzywa sztucznego PP, który będzie całkowicie bezpieczny do przechowywania wody. Do tego będzie odpowiednio trwały i praktyczny. Możesz zatem bez obaw, nawet przez długi czas przechowywać w nim wodę opadową. W asortymencie sklepu online edomator.pl znajdziesz propozycje w różnej formie i wielkości. Dostępne są także dodatkowe akcesoria, takie jak podstawki, kraniki czy zbieracze wody. Możesz zakupić je w zestawie lub pojedynczo i dopasować do własnych potrzeb. Jeśli masz duży ogród, warto postawić na kilka takich zbiorników, które powinny być ustawione na nieosłoniętym terenie, najlepiej w różnych miejscach. Pamiętaj, że przesunięcie wypełnionego zbiornika może okazać się bardzo trudne, dlatego dobrze przemyśl jego ustawienie.

Zbiorniki na deszczówkę z kranikiem – wybierz ciekawy design

Odpowiednio zaaranżowany ogród wymaga dopasowania elementów, które będą do siebie pasować. Mowa zarówno o meblach wypoczynkowych, szopach na narzędzia, a także roślinach. Jeśli chcesz pozyskiwać wodę prosto z natury, zadbaj również o zbiorniki na deszczówkę, które zachowane zostały w oryginalnym klimacie. Możesz dopasować imponujące wazy, które dostępne są w różnych kolorach, a swoim kształtem przypominają antyczne naczynia. Doskonale prezentują się także szerokie beczki, które pozwolą Ci uzyskać rustykalny, sielski klimat. Jeśli natomiast jesteś zwolennikiem klasycznych rozwiązań, wybierz zielone pojemniki, które można ukryć między krzewami lub w okolicy szopy. Pozostaną wówczas praktycznie niewidoczne. Każdy będzie z pewnością tak samo praktyczny i wygodny w użyciu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5677 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
szybka i mila obsluga..Super .
2024-06-18
bardzo szybko lecz nie ten rozmiar ZA DUŻA
pixel