Każdy marzy o pięknym, zadbanym ogrodzie! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym można zadbać o tę przestrzeń. Proponujemy siatki cieniujące, palisady ogrodowe, obrzeża, tunele foliowe, szpilki kotwice kołki oraz podkładki, a także rękawice ogrodowe i zestawy narzędzi pielęgnacyjnych. To przedmioty, które pozwolą Ci stworzyć piękny ogród i uporządkować przestrzeń wokół tarasu czy przed drzwiami wejściowymi. Dzięki nim wszelkie ogrodowe prace staną się dużo efektywniejsze i sprawią więcej satysfakcji.

Profesjonalne narzędzia i akcesoria do prac w ogrodzie

Prace ogrodowe polegają na porządkowaniu i pielęgnowaniu terenów otaczających dom. O określonych porach roku wykonuje się konkretne czynności, np. wiosną sadzi się sadzonki, a jesienią osłania rośliny przed chłodem. Aby ułatwić sobie wykonywanie tego typu czynności, warto zakupić przydatne akcesoria, np. rękawice i podstawowe narzędzia, które są idealne do pielenia.

Produkty z tej kategorii sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w miejscach, w których uprawia się rośliny na szeroką skalę. Agrotkaniny mają np. zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie, na plantacjach truskawek oraz warzyw, zaś siatki cieniujące – w szkółkarstwie, leśnictwie i profesjonalnym ogrodnictwie. Służą osobom prywatnym i obiektom komercyjnym. Niektóre przedmioty z tej kategorii można nawet wykorzystać do innych celów, choćby osłonięcia terenów rekreacyjnych i sportowych. Bardzo często stosuje się w tym przypadku wspomnianą siatkę cieniującą – z tym rozwiązaniem można się spotkać na basenach, kortach tenisowych czy placach zabaw.

Pełna oferta kategorii prace w ogrodzie

Agrotkanina

Agrotkanina jest używana do ściółkowania krzewów, drzew, roślin uprawnych i kwiatów. Sprawdzi się nie tylko w domach prywatnych, ale i w profesjonalnym ogrodnictwie na plantacjach owoców czy warzyw. Dzięki jej wykorzystaniu gleba, na której będą wzrastać rośliny, może zachować odpowiednią wilgotność i temperaturę.

Siatka cieniująca

To akcesorium ma szerokie zastosowanie w pracach ogrodowych. Siatka cieniująca doskonale osłania rośliny przed wiatrem, kurzem i słońcem. Często wykorzystuje się ją do maskowania ogrodzeń i płotów. Jest bardzo trwała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Jej montaż jest bardzo łatwy i nie powinien sprawić większych trudności.

Tunele foliowe

Oferujemy też tunele foliowe, czyli sztuczne pomieszczenia z solidnej folii, które służą do uprawy roślin ciepłolubnych (np. pomidorów czy ogórków). Są stosowane zarówno w profesjonalnym, jak i domowym ogrodnictwie. W takich tunelach wytwarza się specyficzny mikroklimat. Osłona z folii ma zapewnić ochronę przed wiatrem, zimnem i opadami atmosferycznymi.

Akcesoria ogrodowe

Do pozostałych akcesoriów ogrodowych można zaliczyć solidne, grube rękawice ochronne, a także zestawy narzędzi, które sprawdzą się podczas sadzenia, pielenia czy przycinania roślin. Podstawowy komplet składa się z łopatki i widełek, które można wykorzystać do spulchniania ziemi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5327 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Wszystko ok.
2024-04-22
wszystko OK
pixel