Formy płatności i prowizje

 

Formy płatności:

 

 • Zamawiając dostawę do domu, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar wybierając jedną z poniższych form płatności:

 

Tradycyjny przelew Nazwa: eDomator.pl Adam Cabaj
Numer konta: 43 1090 2590 0000 0001 3452 9590
SWIFT: WBKPPLPP
Nasz bank: Santander Bank Polska
Szybki przelew Płatności do wielu banków obsługiwane przez firmę Tpay Krajowy Integrator Płatności S.A.
Raty Raty obsługiwane są przez Credit Agricole Bank Polska S.A.
Zapłata kartą płatniczą / kredytową Akceptowane są karty płatnicze i kredytowe: Visa i MasterCard.
Płatności obsługiwane są przez IdoPay system płatności wbudowany w IdoSell IAI S.A. Karta kredytowa zostanie obciążona w momencie zawarcia transakcji.
PayPo Umożliwia dokonywanie zakupów w ratach oraz na opóźnienie terminu płatności. Płatności obsługiwane są przez PayPo Sp. z o.o. ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa.
Google Pay Płatności przez Gpay dokonasz za pomocą smartfona, gdzie dane karty płatniczej są zapisane w portfelu cyfrowym. Płatność ta jest obsługiwana przez firmę Google.
Płatności za pobraniem Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki

 

Płatność przez PayPo:

 • Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy nową formę płatności za zakupy dokonywane w naszym sklepie internetowym - PayPo. Jest to szybki i wygodny sposób płatności, który umożliwia dokonanie zakupów online bez konieczności posiadania pełnych środków finansowych na koncie bankowym.

  PayPo to usługa pośrednictwa finansowego, która pozwala na dokonywanie zakupów w ratach oraz na opóźnienie terminu płatności. Wystarczy, że w trakcie składania zamówienia wybierzecie tę formę płatności i postępujecie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

  Dzięki PayPo możecie skorzystać z różnorodnych opcji płatności, które pomogą Wam w łatwiejszym zarządzaniu finansami. Zapraszamy do składania zamówień i korzystania z nowych możliwości płatności w naszym sklepie internetowym!

 

Płatność przez Google Pay:

 • Jest to szybki i bezpieczny sposób płatności, który umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem smartfona, bez konieczności korzystania z karty płatniczej lub gotówki.

  Aby skorzystać z Google Pay, wystarczy dodać swoją kartę płatniczą do portfela cyfrowego na swoim smartfonie i wybrać tę formę płatności podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu, nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także zwiększysz poziom bezpieczeństwa swoich transakcji.

  Google Pay to rozwiązanie stworzone z myślą o wygodzie klientów, a my zawsze staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom, wprowadzając najnowsze technologie i usprawnienia w naszym sklepie.

 

Prowizje:

 • W chwili obecnej sklep nie pobiera prowizji od płatności.
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5677 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Obsługa zamówienia na 5
2024-06-18
bardzo szybko lecz nie ten rozmiar ZA DUŻA
pixel