Odstąpienie od umowy

 

Informacje o prawie do odstąpienia od umowy

 

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego eDomator przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

 

eDomator.pl

ul. Łapiguz 118

21-400 Łuków, Polska

 

lub na adres e-mail: zwroty@edomator.pl

 

Termin:
Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 30 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru . Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

 

Zwrot świadczeń:
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

 

eDomator.pl

ul. Łapiguz 118

21-400 Łuków, Polska


Koszty zwrotnego dostarczenia towaru ponosi sklep eDomator.pl. Prosimy o kontakt pod nr 609 11 44 11 lub 455 455 211 w celu umówienia odbioru przesyłki.

 

Wyłączenie prawa odstąpienia:
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5795 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
.
2024-07-17
Dobra jakość,szybka dostawa,polecam
pixel