Idealny, pięknie ukwiecony i zadbany ogród to marzenie większości z nas. Aby przestrzeń przydomowa zachęcała atrakcyjnym wyglądem, trzeba odpowiednio o nią zadbać. Do tego celu idealnie sprawdzą się narzędzia ogrodnicze ze sklepu internetowego eDomator, które służą do sadzenia, spulchniania ziemi i wyrywania chwastów. Proponujemy mniejsze i większe zestawy przyborów, które składają się również z rękawic ochronnych zabezpieczających skórę dłoni przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Profesjonalne narzędzia ogrodnicze

W skład największych kompletów wchodzą m.in. wąska łopatka (sprawdzi się do sadzenia małych roślin), a także szeroka (ułatwia wykopywanie czy przenoszenie ziemi). Ponadto takie praktyczne zestawy obejmują widełki (do spulchniania ziemi, sadzenia roślin i wyrywania chwastów), kultywator (idealny do aeracji, przygotowywania ziemi pod zasiew czy usuwania płytko ukorzenionych chwastów), grabki (do grabienia liści, spulchniania gleby czy wyrównywania małych powierzchni ziemi), a także pikownik (ułatwia sadzenie nasion, cebulek i delikatnych sadzonek).

Nasze narzędzia ogrodnicze sprawdzą się zatem do sadzenia roślin doniczkowych i rabatowych, a także przesadzania ich oraz skutecznego usuwania chwastów. Zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zapewniają pewny chwyt, komfortowe użytkowanie oraz ochronę przed uszkodzeniami delikatnej skóry dłoni. Rączki łopatek, grabek i widełek mają specjalne podparcie na kciuk i są tak wyprofilowane, by były jak najwygodniejsze do użytkowania.Artykuły blogowe powiązane z kategorią narzędzia ogrodnicze

Jak usuwać chwasty ogrodowe?

Jak skutecznie zwalczać chwasty w ogrodzie, aby przestrzeń wokół domu czy na działce prezentowała się nienagannie? Zapraszamy do lektury tematycznego artykułu blogowego, w którym wskazujemy najlepsze metody usuwania chwastów. Można do nich zaliczyć pracę ręczną czy ściółkowanie gleby.

Ogrodnik na zakupach – co trzeba kupić w sezonie letnim?

Latem dużo czasu spędzamy w ogrodzie. Aby cieszyć się jego perfekcyjnym wyglądem i szybkim wzrostem roślin, warto zakupić przydatne narzędzia ogrodnicze i inne akcesoria. Listę naszych propozycji znajdą Państwo w artykule blogowym – zachęcamy do lektury!

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5696 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Polecam, dobry produkt w dobrej cenie
2024-06-22
Ok,Dzięki
pixel