2020-01-24

Wybieramy najciekawsze meble z technorattanu marki Keter

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób zaaranżować swój ogród. Bardzo ważne jest, aby już na samym początku swoich działań postawić jasno cel, któremu nasza strefa zieleni będzie służyć. Jeśli planujemy, że jednym z zadań naszego ogrodu będzie przyjmowanie w nim gości, powinniśmy pomyśleć o meblach sezonowych, na których w sposób wygodny i komfortowy spędzimy czas. Przy wyborze wyposażenia musimy zwrócić uwagę na kilka czynników. Poniżej przedstawimy, jak sprawdzają się konkretne meble z technorattanu marki Keter, które znajdziesz w naszym sklepie - edomator.pl.

Wygląd mebli Corfu, Salemo oraz Delano

Meble Corfu, Salemo oraz Delano produkowane są w dwóch odcieniach – brązowym oraz grafitowym. Wskazane kolory prezentują się doskonale zarówno w sytuacji, kiedy zostaną ulokowane bezpośrednio na trawie w ogrodzie, jak i wtedy, kiedy zostaną ustawione na kostce brukowej czy płytkach. Meble Corfu są z wyglądu nieco masywne, ze względu na głębokie siedziska, które zostały w nich umieszczone oraz wysokie oparcia i podłokietniki. Mają lite ściany, niemal do samego poziomu podłoża. Ze względu na tę cechę, będą się dobrze komponować raczej w dużych, otwartych przestrzeniach, niż w niewielkim powierzchniowo ogrodzie lub na małym tarasie. Nieco inaczej prezentują się w tym zakresie meble ogrodowe Salemo. W porównaniu do mebli Corfu są bardziej smukłe, głównie dzięki wąskim i ostrym nóżkom, na których zostały usadowione. To umieszczenie ogranicza jednak swobodę ich używania bezpośrednio na trawie. Jest to związane z tym, że ze względu na ciężar mebli, który rozkłada się tylko w kilku punktach, mogą wbijać się w ziemię. Z tego względu meble Salemo lepiej sprawdzą się w takich miejscach jak wybrukowane patio, wyłożony deskami taras, czy po prostu udekorowane płytkami miejsce przed domem. Co do mebli Salemo, należy wspomnieć, że ich oparcia delikatnie rozchylają się od dołu ku górze. Dzięki temu ich kształt nie jest toporny, pomimo litego wypełnienia krawędzi siedziska. Z prezentowanych przez nas produktów wyposażenia ogrodu, to meble ogrodowe Delano są najbardziej smukłe. Ta cecha jest uzyskana przez to, że oparcia na plecy oraz pod ręce nie są lite, ale mają szczeliny i prześwity. Meble Delano zostały wyposażone w ostre nóżki, co także sprawia, że nie będą się sprawdzały dobrze na zbyt miękkim gruncie.

MEBLE OGRODOWE CORFU BOX 4-OSOBOWY - BRĄZOWY

MEBLE OGRODOWE CORFU BOX 4-OSOBOWY - BRĄZOWY

Eleganckie modele mebli Corfu

Nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej poszczególnym produktom firmy Keter. W pierwszej kolejności oceniamy zestaw wypoczynkowy Corfu Fiesta II 6-Osobowy. Na początku wskazać należy, że oferta na ten produkt dotyczy zestawu składającego się z wielu elementów, bo aż z 2 kanap, 2 foteli, stołu oraz 6 poduszek. Szerokie nóżki produktów sprawią, że nie będą się łatwo zapadać w podłoże naturalne, chociażby takie jak trawa. Wielkość zestawu jest jego ogromną zaletą. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o to, że podczas przyjęcia plenerowego - nie będziesz miał gdzie usadowić swoich gości. Na uznanie w zestawie zasługuje stół, którego niekwestionowaną zaletą jest właśnie rozmiar. Wymiary opisywanego mebla to 161 cm długości, 95 cm szerokości oraz 75 cm wysokości. To te gabaryty sprawiają, że nadaje się on zarówno do tego, aby zjeść przy nim obiad, jak i ustawić na nim wiele rzeczy. Blat stołu ma wykończenie inne niż pozostałe elementy zestawu. Nie został wykończony na wzór technorattanu, ale nadano mu prostą powierzchnię. Zwiększa to stabilność rzeczy, które zostaną na nim położone.

ZESTAW WYPOCZYNKOWY CORFU FIESTA II 6-OSOBOWY - BRĄZOWY

ZESTAW WYPOCZYNKOWY CORFU FIESTA II 6-OSOBOWY - BRĄZOWY

Corfu narożnik - model dla wymagających

Pozostając w ofercie dla osób, ze znaczną przestrzenią do rozdysponowania w ogrodzie, warty opisania jest zestaw „duży narożnik ogrodowy Corfu Relax + stoliczek kawowy”. Sam narożnik ma słuszne wymiary, bo aż 182 cm szerokości i głębokości przy 70 cm głębokości sofy. Maksymalne obciążenie mebla stanowi aż 500 kg, co sprawia, że spokojnie powinno na nim usiąść nawet do 6 osób. Jeśli jednak nie będzie potrzebne aż tyle miejsca, narożnik doskonale nada się to tego, aby uciąć sobie na nim popołudniową drzemkę. Podobnie jak i inne meble z serii Corfu, narożnik jest wykonany z tworzywa przypominającego techorattan, co sprawia, że można go zestawić z innymi meblami z tej serii. W zestawie z narożnikiem znajduje się stolik, którego zastosowanie sprowadza się do ustawienia na nim ciasta czy przekąsek, gdyż ma niewielkie rozmiary. Warto wspomnieć, że ten model posiada jednak komorę, która jest praktyczna i może posłużyć do tego, aby ukryć w niej poduszki narożnika w trakcie deszczowych dni. Na wielkie uznanie zasługuje wytrzymałość stolika na obciążenie, która wynosi aż 50 kg.

DUŻY NAROŻNIK OGRODOWY CORFU RELAX + STOLICZEK KAWOWY - GRAFITOWY

DUŻY NAROŻNIK OGRODOWY CORFU RELAX + STOLICZEK KAWOWY - GRAFITOWY

Meble wypoczynkowe Salemo zestaw 4-osobowy, obok którego trudno przejść obojętnie

Dla tych, którzy mają nieco mniej miejsca, a meble mają służyć popołudniowej kawie oraz poobiedniemu relaksowi, bardziej przypadnie do gustu zestaw Salemo dla 4 osób. Zestaw ten posiada sofę, 2 fotele, stolik oraz przeznaczone na nie poduszki. Wysokie oparcia zapewnią wygodę podczas siedzenia na szerokiej sofie i w szerokich fotelach. Załączony do zestawu stolik jest niewielki i jego zastosowaniem będzie się sprowadzało do postawienia na nim patery z ciastem oraz kilku filiżanek kawy. Posiada jednak komorę, do której będzie można zapakować rozmaite ogrodowe akcesoria lub po prostu schować do niej poduszki z zestawu. Podobnie i w tym przypadku producent nadał powierzchni stolika prosty i regularny kształt, aby rzeczy na nim postawione stały stabilnie i nie były łatwe do przewrócenia. W zestawie na wyróżnienie zasługuje łatwość jego montażu, z którym każdy bezproblemowo sobie poradzi. Dzięki wspomnianym dużym siedziskom łatwo można umieścić na nich dodatkowe poduszki, nie tracąc przy tym zasadniczo na wygodzie.

MEBLE WYPOCZYNKOWE SALEMO ZESTAW 4-OSOBOWY - BRĄZ

MEBLE WYPOCZYNKOWE SALEMO ZESTAW 4-OSOBOWY - BRĄZ

Wyjątkowe meble balkonowe Salemo zestaw 2-osobowy

Przydatne i praktyczne są także zestawy przeznaczone dla osób, które nie posiadają dużego ogrodu, lub dysponują wyłącznie balkonem. Dla nich doskonałym rozwiązaniem są „meble balkonowe Salemo zestaw 2-osobowy”. Opisywane fotele są tymi samymi, które były opisywane w poprzednim akapicie. Różnicą jest to, że w skład tego zestawu nie wchodzi sofa. Bardzo przyjemnym i pocieszającym jest fakt, że producent przewidział możliwość relaksu we własnym domu dla wszystkich osób. Nawet niewielki balkon wystarczy, aby umieścić na nim opisywane meble i zjeść przy ich pomocy śniadanie czy kolację we dwoje. Stolik, który w zestawie 4-osobowym może służyć jako stolik kawowy, daje więcej możliwości w sytuacji, w której siedzi się przy nim we dwoje. Z tego względu może zostać zastosowany jako stanowisko do pracy na przykład z komputerem. Meble Salemo nadają się także świetnie do tego, aby w ciszy i spokoju czytać na nich książkę. Dzieje się tak dzięki wygodzie, którą gwarantują.

MEBLE BALKONOWE SALEMO ZESTAW 2-OSOBOWY - GRAFIT

MEBLE BALKONOWE SALEMO ZESTAW 2-OSOBOWY - GRAFIT

Ponadczasowe meble ogrodowe Delano + stół Lima zestaw 6-osobowy

Najbardziej praktyczne zastosowanie spośród prezentowanych mebli Keter, będzie miał zestaw mebli ogrodowych z serii Delano. Jest to komplet duży, bo przeznaczony aż dla 6 osób. Opisywane meble mają prosty, ergonomiczny kształt, co nie sprawia wcale, że nie są komfortowe. Umeblowanie to zapewnia dużą wygodę siedzenia. Nie sposób również nie wspomnieć o przepięknym wykonaniu tego zestawu. Ten duet sprawdzi się doskonale do tego, aby spożywać przy nim wszelkie posiłki w ciepłe dni, bez względu na to, czy będzie to dotyczyło śniadania, czy kolacji. Wykończenie mebli z tej serii różni się od tego, które możemy zobaczyć w meblach Corfu czy Salemo, ponieważ zostało ono ustylizowane na naturalną deskę. Ta cecha sprawia też, że meble ogrodowe Delano doskonale skomponują się z drewnianymi patio lub tarasem. Proste wykonanie sprawia, że przy meblach z tej serii można swobodnie pracować z wykorzystaniem dużego stołu, który znajduje się w zestawie. Te ogrodowe meble swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość idzie w parze ze świetną ceną.

MEBLE OGRODOWE DELANO + STÓŁ LIMA ZESTAW 6-OSOBOWY - BRĄZOWY

MEBLE OGRODOWE DELANO + STÓŁ LIMA ZESTAW 6-OSOBOWY - BRĄZOWY

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 5759 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Informacja o statusie zamówienia przekazywana byla na bieżąco . Realizacja zgodnie z ustaleniami. Paczka z towarem dotarła bez uszkodzeń. Narożnik juz służy w ogrodzie wypoczynkowi.
2024-07-09
Zamówienie zostało zrealizowane bez żadnych problemów. Pełen profesjonalizm. Polecam
pixel